Rabu, 14 November 2012

featuring korda ära lauaarvuti, sülearvuti,

Me oleme näinud erineva hullumeelsus, kuid ma ei saa tegelikult öelda, mida sai mul vaadata seda murranguline mõõtühikut liikuv kindlus. See on üks-of-a-tüüpi mobiiltelefoni arsenal, mis ühendab presidendi mugavust tyas mirasih kui ka uuenduslike rajatiste. Kõik on pakitud ja valmis minema, kuid mitte nii kiiresti, kui sa arvad. Kiirendus 0-60 mph-ja kiirus ei ületa 60 mph 15 sekundit teil on rohkem kui piisavalt aega, et võtta üllatunud, kui see läbib: see on osa need nippy Itaalia autod, mis läbivad enne kui võib öelda, et see vilgub, välk vilgub võimalikult kiiresti!

Bensiinipaak

See on piisavalt tootmisvõimsust, et teha nii palju, kui T-72 tank, samal ajal ei seaks ohtu ohutuse kohta. Bensiinipaak on jahmatus täis spetsiaalselt vaht, mis takistab plahvatav isegi siis, kui ta kannatab otsene tulemus.

Kaitse tarvikud

James Bond võib olla varustatud kuulipilduja kahepaiksed-auto numbrimärgid ja õli pihustid tagasimaksega, kuid see ei saa aidata, kuid üks Cadillac kummarduda. Kroomitud armour 8-inch paks uksed, öise nägemise kaameraid, pump-action haavli, pisargaasi kahurite ja juhi aken sitke piisavalt seista Armor-piercing täppe, kuulipilduja dušš kohta 31. detsembril viiks selleni ta. Sees on varustatud GPS jälgimise süsteem, tuletõrje süsteemi boot, samuti on hapniku armatuurlaual kommunikatsiooni keskus. Juhi aken on ainus, mis avaneb, kuid mitte üle kolme tolli. On ka presidendi vere pardal pudelid, juhuks, kui ta vajab erakorralise vereülekande.

Kere

-Hit - soojus - soojuse ja vajuta uuesti. Ei, see ei ole Sepp sepistatud rauast keha. See on dual kõvadus terasest, alumiiniumist, titaani ja isegi keraamilised plaadid puruneda võimalik prognoosid tehnilisi lahendusi. Cadillac, üks kere on tugevdatud viie-tollise terasest plaat, mis töötab auto kaitse on ebatõenäoline juhul pomm on koht all. Kehal soomused on nii paks, et tal on salongi ukse Boeing 757 jet ja nii tugev, et dinosaurus ei rikuks seda kui ta istus see teras kaal.

Interjöör

Auto salongi istmete neli reisijat klaasist vaheseinad ja ainult president on langetada see lüliti. President on ka installitud paanika lüliti, mida ta saab kasutada, et kutsuda abi ja asukoht on standard paketi, featuring korda ära lauaarvuti, sülearvuti, WiFi-ühendus, state-of-the-art satelliit-mobiiltelefon ja asepresident ja Pentagoni otseliin. Oih, peaaegu unustasin - see on seotud ka minu telefon.

Autojuht

Teise nime ta võiks nimetada ka Para-marine, nagu ta on koolitatud LKA poolt kõige nõudlikuma sõidukijuhtimise olukordades toime tulla. Samal ajal Allen Iverson juhtis oma meeskonna võidule vigastatud käsi; Ma arvan, et üks Cadillac autojuhi teeks palju rohkem.

Rehvid

Rehvid on Kevlar-tugevdatud, shred ja punktsioon vastupidav, terasest veljed all seda luba liikumine isegi kui kumm on lõhata ära.

Kõik öeldud ja tehtud, Cadillac, üks jääb auto võita!

Muud asjaolud:

Hind: £300,000
Pikkus: 18 m
Mootor: 6,5 l
Kõrgus: 5 ft 10 ja
Kütuse majandus: 8 miili kaugusele gallonit
Max kiirus: 60 mph
Kiirendus: 15 sekundi jooksul alates 0-60 mph

Tidak ada komentar:

Posting Komentar